سایت استعلام اینترنتی گواهینامه رانندگی واستعلام تلفنی و پیامکی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

سایت استعلام اینترنتی گواهینامه رانندگی واستعلام تلفنی و پیامکی

عکس, سایت استعلام اینترنتی گواهینامه رانندگی واستعلام تلفنی و پیامکی

استعلام تلفنی :  در این روش شما می‌توانید با شماره تلفن‌های ۸۱۲۵۳۵۶۱ و ۸۱۲۵۳۵۷۳ تماس بگیرید و با استفاده از اطلاعاتی مانند کدملی، صدور گواهینامه را استعلام کنید. البته باید توجه داشته باشید که در این حالت باید حداقل ۴۰ روز از قبولی شما در آزمون نهایی و دریافت فیش گواهینامه گذشته باشد.

استعلام پیامکی گواهینامه با کد ملی : شما می‌توانید با استفاده از سامانه پیامکی پلیس +۱۰ به راحتی و فقط با استفاده از کد ملی، برای استعلام گواهی نامه خود اقدام کنید. برای این‌کار، عدد ۱ را به شماره ۱۱۰۰ ارسال کنید تا خدمات پیامکی پلیس +۱۰ برای شما فعال شود. پس از فعال‌سازی سامانه پیامکی می‌توانید انواع خدمات خودرو مانند استعلام صدور گواهینامه، استعلام خلافی، گواهی عدم سوء‌پیشینه و … را از این سامانه دریافت کنید.

استعلام اینترنتی گواهینامه رانندگی
با مراجعه به سایت پست.post.ir می‌توانید به صورت اینترنتی مراحل صدور و ارسال گواهینامه خود را رهگیری کنید.

رهگیری گواهینامه از سایت پست
در سایت پست، بخشی با عنوان ابزار میان‌بر وجود دارد که در آن با انتخاب گزینه “رهگیری مرسولات قراردادی” می‌توانید، وارد صفحه رهگیری مرسولات سازمانی شوید. همچنین از طریق آدرس najatracking.post.ir می‌توانید به‌صورت مستقیم وارد این صفحه شوید.
در صفحه‌ای که برای‌تان باز می‌شود، می‌توانید انواع مختلفی از مدارک سازمانی را به‌راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری پیگیری کنید. برای پیگیری ارسال گواهی نامه، کافی است شماره ملی خود را وارد کنید؛ سپس اعداد کنترلی را وارد کرده و روی کلید جستجو بزنید.

استعلام حضوری گواهینامه رانندگی
برای استعلام صدور گواهینامه به‌روش حضوری، باید به نزدیک‌ترین مرکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید و با داشتن کارت ملی و فیش صدور گواهینامه، روند ارسال گواهینامه خود را پیگیری کنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر