سوالهای شما درباره تونر مو و کاربرد آن

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

سوالهای شما درباره تونر مو و کاربرد آن

عکس, سوالهای شما درباره تونر مو و کاربرد آن

تونر مو برای تغییر ته رنگ مو استفاده می‌شود. این محصول به طور کامل رنگ موهای شما را تغییر نمی‌دهد، اما به شما کمک می‌کند سایه‌های ناخواسته موهای خود را اصلاح کنید. به طور خلاصه، محصولات تونر مو رنگ‌های گرم یا نارنجی نامطلوب موهای شما را خنثی می‌کنند تا به شما کمک کنند موهای براق، سالم و با ظاهری طبیعی داشته باشید.

مدت زمان ماندگاری اثر تونر مو به تعداد دفعات شستشوی موهای شما بستگی دارد. هرچه کمتر موهای خود را بشویید، رنگ موی شما مدت زمان بیشتری ثابت باقی می‌ماند. اما می‌توانید با استفاده از مراقبت‌های حرفه‌ای از مو، ماندگاری رنگ موهای خود را افزایش دهید. بسته به نوع و وضعیت مو، اثر تونر می‌تواند بین ۲ تا ۶ هفته دوام داشته باشد. گاهی اوقات موهایی که قبلا رنگ شده‌اند، کمتر می‌توانند اثر تونر را حفظ کنند. در این شرایط به تونینگ بیشتر و منظم‌تری نیاز دارید. تونرها ته رنگ مو را تغییر می‌دهند اما با سایه آن کاری ندارند. به همین دلیل باید روی موهای سفید یا بلوند اعمال شوند و روی موهای تیره اثر نمی‌کنند.

شامپوی بنفش یا شامپوی نقره‌ای

محصولی برای کمک به حفظ موهای روشن شما در منزل است. این تونر ملایم‌تر از تونر آمویناک است و بعد از دکلره کردن موها استفاده می‌شود. رنگ این شامپو کاملا بنفش است و به همین دلیل اگر چند دقیقه روی موهایتان بماند رنگ نارنجی آن را کاملا از بین می‌برد. این تونر را می‌توانید در منزل استفاده کنید. به این صورت که موهایتان را ۲-۳ بار در هفته با شامپوی بنفش بشویید و هر بار به مدت ۵-۱۰ دقیقه بگذارید تا روی موهایتان بماند

تونر آمونیاک

در واقع یک رنگ موی موقت حاوی آمونیاک است. این تونر باعث می‌شود رنگ ساقه‌های مو تغییر کند. برای استفاده از تونر آمونیاک باید قبلا موهای خود را روشن کرده باشید، زیرا آن‌ها رنگ موهای شما را روشن‌تر نمی‌کنند. خیلی مراقب باشید!! اگر به تازگی موهای خود را دکلره کرده‌اید، چند روز صبر کنید. زیرا موهای شما بعد از دکلره بسیار شکننده می‌شوند. در این چند روز سعی کنید موهای خود را نشویید. زیرا شامپو فقط باعث خشک شدن موهایتان می‌شود.

تونر می‌تواند به شما کمک کند سایه موهای بلوند خود را دستکاری کنید تا رنگ موهای شما سردتر، ملایم‌تر، تیره‌تر یا حتی به رنگ‌های مختلف مانند صورتی یا بنفش به نظر برسد.
می‌توانید تونر را در کل موهایتان یا فقط در قسمت‌های خاصی که می‌خواهید سایه را تغییر دهید، استفاده کنید. به عنوان مثال، تونر می‌تواند فقط تون بخشی از موهای شما را به صورت هایلایت یا فقط در ریشه‌ها تغییر دهد تا طبیعی‌تر به نظر برسد.
هرچه بیشتر موهای خود را بشویید، تعداد دفعاتی که باید از تونر استفاده کنید بیشتر می‌شود.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر