یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

عوارض ترمیم هر ماه ناخن کاشت شده

عکس, عوارض ترمیم هر ماه ناخن کاشت شده

کاشت ناخن می تواند شما را به خود معتاد کند به طوریکه هر ماه برای ترمیم ناخنهای کاشت شده و تغییر مدل و رنگ آن به سالنهای زیبایی می روید. از عوارض کاشت ناخن خبر دارید ؟ کاشت ناخن می تواند قاب اصلی ناخن را از بین ببرد و ریشه آن را نابود سازد. به طوری که رشد و بازسازی ناخن طبیعی صورت نگیرد.

چسب هایی که بر روی ناخن زده می شوند، امکان تنفس بافت ها و گردش هوا را سلب می نمایند. به همین دلیل مکانی خوب برای رشد قارچ ها فراهم می آورند. کاشت ناخن می تواند بافت ناخن طبیعی را به صورت کامل از بین برده و تغییر دهد.

چسبی که برای کاشت ناخن استفاده می شود عموما دارای یک گاز سمی می باشد. که می تواند بر روی سیستم تنفسی افراد تاثیر گذاشته و گاها موجب مسمومیت های شدید شود.

برای کاشت ناخن عموما از چسب ها و مواد شیمیایی استفاده می شود. که این مواد منجر به ایجاد واکنش های آلرژیک بدن می شود. این مواد می توانند باعث ترک خوردگی ناخن طبیعی شوند و بر روی آنها شکاف های عمیق ایجاد کنند.

وقتی شما اقدام به کاشت می نمایید، اکسیژن رسانی به بافت های ناخن انجام نمی شود. لذا این امر باعث می شود تا ناخن ها به مرور کدر و زرد شود.

برخی افراد قصد دارند از این روش برای طولانی مدت استفاده کنند. کاشت می تواند موجب ایجاد درد شود و ناخن طبیعی را کاملا از بین ببرد. با نازک تر شدن غشای ناخن، تاثیرات چسب و مواد شیمیایی راحت تر به لایه های زیرین رسیده و باعث آسیب رساندن به بدن می شود.

اگر کاشت در محیط های بهداشتی صورت نگیرد باعث انتقال انواع بیماری های پوستی خواهد شد. انواع اگزما های پوستی از این طریق امکان بروز دارند.

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر