قدرتمندترین کرم های لیفتینگ از برندهای معروف جهان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

قدرتمندترین کرم های لیفتینگ از برندهای معروف جهان

عکس, قدرتمندترین کرم های لیفتینگ از برندهای معروف جهان

کرم های لیفتینگ کرم هایی هستند که به منظور سفت کردن پوست صورت استفاده می شوند. در این پست از یاس فان بهترین برندهای کرم لیفتینگ را به شما معرفی می کنیم.هیالورونیک اسید مهم‌ترین ترکیبی است که می‌تواند به بافت‌های بدن نفوذ و رطوبت مورد نیاز آن‌ها را تامین کند. اغلب کرم‌های لیفتینگ صورت این ترکیب را در قالب عصاره گیاهی نظیر چای در بردارند. بنابراین اولین اثر بهترین کرم لیفتینگ صورت خارجی رطوبت رسانی و آبرسانی به پوست شما خواهد بود.روی اکثر کرم‌های لیفتینگ صورت ممکن است اثرات سفت کنندگی پوست را مشاهده کنید. این کرم‌ها همان محصولات لیفتینگ حاوی پالمیتوئیل الیگو پپتید و کلاژن هیدرولیز شده هستند که می‌توانند پوست را محکم کنند. به علاوه انواع روغن‌های گیاهی نظیر روغن سویا، روغن بادام شیرین و روغن آرگان این محصولات کاهش انعطاف پوستی را با افزایش سن جبران می‌کنند.

کرم سفت کننده پوست والنسی حاوی کلاژن : کرم تقویتی لیفتینگ والنسی حاوی پروتئین فیبری کلاژن و ویتامین E برای استحکام پوست است. ویتامین E این محصول با ایجاد رطوبت جوانی پوست را تضمین می کند.

کرم فرم دهنده گینو مدل FERMETE FIRMING: کرم فرم دهنده گینو مدل FERMETE FIRMING از ترکیبات قوی مانند پرو کلاژن و و اکتی پروجرین تولید شده که تولید کلاژن را افزایش می‌دهند. این ترکیبات برای بازگرداندن قوام پوست و فرم دهی ایده آل و مناسب هستند.

کرم سفت کننده صورت و بدن اسپانول حاوی کلاژن: کرم سفت کننده پوست اسپانول حاوی نوعی کلاژن است و به برطرف شدن خطوط و چروک‌های پوستی کمک می‌کند. این محصول حاوی ترکیبات بازسازی کننده پوست بوده که به سرعت جذب پوست شده و باعث سفتی و باعث استحکام بافت پوست می‌شوند.

کرم سفت کننده پوست ویشی مدل Neovadiol Nuit : کرم لیفتینگ ویشی محصول فرانسوی و محبوب مصرف کنندگان برای رفع افتادگی نواحی مختلف صورت است.

کرم سفت کننده پوست مدل Resveratrol Lift Day spf 20 : این محصول حاوی عصاره هسته انگور، گل تیلیا کورداتا، گل بهار نارنج، روغن دانه آفتابگردان و شی باتر است. ترکیباتی که آبرسانی و مرطوب کنندگی خوبی برای پوست شل و افتاده به همراه دارند. فرمولاسیون این محصول از شکل گیری روند چروک عمقی جلوگیری کرده و آن را سفت می‌کند.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر