محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آرایشی » قدرتمند ترین کرم های بازار برای بستن منافذ باز

قدرتمند ترین کرم های بازار برای بستن منافذ باز

آرایشی | ۷ بازدید

عکس, قدرتمند ترین کرم های بازار برای بستن منافذ باز

بهترین راه برای بستن منافذ باز و بزرگ صورت استفاده از کرم های زیبایی مخصوص آن می باشد . در این پست از یاس فان شما را با بهترین برندهای این کرم آشنا می کنیم.

 

*محلول جمع کننده منافذ پوست سوتیس مدل smoothing refiner solution( از بهترین برندهای فرانسوی است که می‌توانید برای نرم کنندگی و کاهش چربی پوست استفاده کنید. پایه این محصول هیالورونیک، پروتئین های بادام و کلاژن بوده و برای پوست‌های معمولی تا چرب توصیه می‌شود.)

*کرم کاهش دهنده منافذ باز پوست لکسیون مدل Pore : . این کرم دارای قابلیت بازسازی بافت پوست بعد از جمع کردن منافذ اصلی است. اگر این کرم به صورت متناوب استفاده شود می‌تواند در کاهش چربی اضافی و تغذیه همزمان پوستتان موثر باشد.

*کرم ترمیم کننده و جمع کننده منافذ استادرم مدل پر ریفاینر : جمع کننده قوی منافذ باز پوست پر ریفاینر گزینه مناسبی برای پوست‌های چرب و جوشدار است. این محصول از نرم کنندگی خوبی برخوردار است و بنابراین می‌تواند پایه خوبی برای آرایش نیز باشد.

*سرم تنگ کننده منافذ پوست ایوروشه مدل Sebo Vegetal : این محصول فرانسوی بوده و و با جذب سبوم اضافی به محو شدن منافذ پوست کمک می‌کند.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آرایشی

امروز ۳ آبان ۱۴۰۰