قرص لاغری گلوریا بهتر است یا جی سی یا هیچکدام

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

قرص لاغری گلوریا بهتر است یا جی سی یا هیچکدام

عکس, قرص لاغری گلوریا بهتر است یا جی سی یا هیچکدام
پیش از هر چیز باید بگوییم که مصرف قرص های لاغری اصلا توصیه نمی شود و هیچ چیز بهتر از گرفتن رژیم غذایی زیر نظر متخصص و همراه با آزمایش های لازم نیست . در این پست دو قرص لاغری که این روزها درباره ی آن صحبت می شود را بررسی می کنیم .
قرص لاغری جی سی محصول کشور آلمان است که ادعا شده یک قرص لاغری بسیار قدرتمند و دارای ترکیبات گیاهی می باشد. ترکیبات قرص لاغری جی سی موجب کم شدن اشتها، افزایش متابولیسم بدن، کاهش توده ی چربی ها در ناحیه شکم و پهلو و حفظ طراوت و زیبایی پوست می شود. مصرف قرص لاغری جی سی می تواند به تنهایی موجب کاهش وزن بدون عوارض و بدون بازگشت شود و در زمان مصرف این قرص نیازی با ورزش و رژیم غذایی نمی باشد و اما قرص گلوریا در چند سال اخیر طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است و بسیار از آن صحبت می شود.از بین نظرات کاربرانی که این مکمل را سر خودانه مصرف کرده اند باعث ایجاد عوارض زیادی شده اند، پس مصرف این مکمل را بدون تجویز پزشک و استفاده خودسرانه نفی میکنیم!

قرص گلوریا چیست؟

قرص گلوریا که ادعا شده از ترکیبات گیاهی هندی به نام لوتوس تشکیل شده است.از آن جایی که این قرص دارای ترکیبات طبیعی است نسبت به داروهای شیمیایی بیشتر توانسته اطمینان افراد مختلف را به خود جلب کند. از جهتی دیگر این قرص نتوانسته است به طور تجربی و از روی نظرات مصرف کنندگان تاثیرات بسزایی در لاغری و افراد دارای اضافه وزن داشته باشد.
تپش قلب
مطلب پیشنهادی
پاکسازی تمام چربی های مضر با سیر و لیمو + آموزش معجون
آیا خانم های باردار می توانند از قرص های لاغری گلوریا استفاده کنند؟
بدون شک جواب این سوال خیر است. خانم های باردار و شیرده دوران بسیار حساسی را پشت سر می گذارند و هر دارویی به سرعت می تواند سلامت جنین را به خطر بی اندازد.
قرص گلوریا و هر قرص لاغری دیگری در این دوره به شدت برای سلامت جنین خطرناک است؛ چرا که سوخت و ساز بدن مادر باردار به طور غیر طبیعی بالا می رود و نیازی به استراحت نمی بیند و این مسئله روی رشد جنین اثر منفی می گذارد.
مهمترین مسئله در دوران بارداری آن است که باید ویتامین ها و مواد معدنی نسبت به حالت عادی ۲ برابر باشد. اما با مصرف قرص های گلوریا میزان دفع ادرار و مدفوع زیاد می شود و با این اتفاق بسیاری از مواد حیاتی بدن نیز خارج می شود و مادر باردار با فقر این مواد روبرو می شود که علاوه بر آسیب رسیدن به سلامت مادر، احتمال تولد نوزاد نارس نیز بالا می رود.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر