محصولات معتبر محصولات معتبر

یاس فان » آرایشی » ماندگاری ژل های زیبایی صورت دقیقا چقدر است

ماندگاری ژل های زیبایی صورت دقیقا چقدر است

آرایشی | ۱۱ بازدید

همیشه چیزی که پزشک به شما می گوید حداکثر ماندگاری با حداقل نتیجه است مثلا وقتی گفته می شود بوتاکس به مدت ۶ ماه نیاز به ترمیم دارد در واقع شما از ماه سوم چروکهای ریز را مشاهده میکنید و این برای هیچکس خوشایند نیست . پس در واقع بهتر است بگوییم چه زمانی ژل ها کامل ترین تاثیر را دارند. در تعریف ماندگاری ژل های زیبایی گفته شده ماندگاری بین ۶ ماه الی یکسال . ولی در واقع شما از ماه چهارم شاهد کم شدن و از بین رفتن اثر این گونه ژل ها خواهید شد. با مراقبت درست از پوست و حفظ سلامت عمومی و توجه به سرعت و نحوه متابولیزه فیلرها در بدن، شما می‌توانید دوام اثر ژل‌های پوستی را افزایش دهید.

برند رادیز یک فیلر مورد تأیید سازمان غذا و داروی امریکاست که از هیدروکسی لاپاتیت کلسیم تشکیل شده است. ذرات میکروسکوپی در یک ژل غلیظ و روان معلق هستند و اثر حاصل از تزریق آنها حدود ۱۲ ماه باقی می‌ماند. این نوع فیلر، تولید کلاژن در بدن را تحریک می‌کند.

ژل یا فیرلهای اسید پلی – آل – لاکتیک:این نوع فیلرها از مواد مصنوعی زیست­ تخریب­ پذیر و سازگار با بافت‌های زنده تولید می‌شوند (که برای بدن ضرری ندارند). اسید پلی – آل – لاکتیک قبل از این که استفاده از آن به عنوان یک رفع کننده چین و چروک‌های صورت توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تأیید شود در تجهیزات پزشکی به کار برده می‌شد. ژل‌های حاوی این ماده معمولاً عمقی‌تر از ژل‌های دیگر در زیر پوست تزریق شده و تولید کلاژن را تحریک می‌کنند. ژل‌های حاوی اسید پلی – آل – لاکتیک پس از چند روز از بین می‌روند اما اثر آنها بیش از ۲ سال باقی خواهد ماند.

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب جدید آرایشی

امروز ۲ آبان ۱۴۰۰