معروف ترین کرم های دور چشم که معجزه می کنند

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معروف ترین کرم های دور چشم که معجزه می کنند

عکس, معروف ترین کرم های دور چشم که معجزه می کنند

همان طور که می دانید از سن ۴۰ سالگی هر کس باید حتما از کرم های دور چشم استفاده کند . اما چه برندی از همه بهتر است ؟ در این پست از یاس فان بهترین برندهای کرم دور چشم را به شما معرفی می کنیم.

کرم دور چشم نئودرم مدل Multi Efficacy : سین کول (Syn-Coll) و کمپلکس ام-دی-آی (MDI) دو ترکیب اختصاصی در این کرم هستند. این ترکیبات به بهبود گردش خون مویرگی در اطراف چشم و استحکام پوست آن کمک می‌کنند.

 ژل دور چشم ژوونا مدل Skin Rejuvenate:این ژل دور چشم از برند سوئیسی ژوونا می‌باشد که باعث نرمی، استحکام و صاف شده پوست اطراف چشم می‌شود، علاوه بر آن این کرم به لیفت پلک‌هایی که دارای افتادگی هستند نیز کمک می‌کند. این کرم پوست را بازسازی کرده و همچنین با بهبود استحکام پوست اطراف چشم باعث سفت‌تر شدن پوست زیر چشم می‌شود.

کرم دور چشم الارو مدل Anti Wrinkle : محصولی بسیار باکیفیت و اقتصادی از برند فرانسوی الارو، اگر به دنبال یک محصول استاندارد و در عین حال ارزان قیمت هستید این محصول از شرکت الارو بهترین گزینه برای شما می‌باشد. این کرم به کاهش چین و چروک‌های زیر چشم شما کمک کرده و در همچنین به از بین بردن پف زیر چشم و دایره‌های اطراف چشم نیز کمک می‌کند.

کرم دور چشم کلیون مدل Eye Cream Contorno Occhi : این کرم یک محصول باکیفیت از شرکت ایتالیایی کلیون می باشد. این کرم با داشتن فرمولاسیون و ترکیبات حرفه ایی کبودی زیر چشم را درمان کرده و از بوجود آمدن آن جلوگیری می کند، از دیگر ویژگی های اصلی این کرم کارایی فوق العاده آن در از بین بردن چین و چروک ها و همچنین جلوگیری و درمان افتادگی پوست می باشد.

کرم دور چشم والنسی مدل خاویار :کرم ضد چروک و سیاهی دور چشم والنسی محصولی باکیفیت جهت کاهش و درمان چین و چروک و سیاهی دور چشم می‌باشد، عصاره خاویار بکار رفته در این کرم باعث تأثیر گذاری بیشتر این کرم شده است، این محصول در از بین بردن پف زیر چشم نیز کارایی مطلوبی داشته و باعث درمان و کاهش پف زیر چشم نیز می‌شود.

 

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر