مکمل های طبیعی بی خطر برای داشتن شکم کتابی

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مکمل های طبیعی بی خطر برای داشتن شکم کتابی

عکس, مکمل های طبیعی بی خطر برای داشتن شکم کتابی

برای آب کردن چربی های شکم و پهلوی خود و برای داشتن یک شکم صاف کتابی نیازی به مصرف داروهای پر خطر نیست شما می توانید با مواد زیر شکم خود را کوچک کنید.

البته بهتر است در کنار آن نرمش های مخصوص آب کردن شکم را نیز انجام دهید:

نرمش های شکم برای آب کردن چربی

 

مکمل های شکم صاف کتابی :

زنجبیل
زنجبیل تنها یک گزینه درمانی برای مقابله با حالت تهوع نیست. این ریشه مفید حاوی آنزیمی گوارشی به نام زینجیبین ممکن است به مبارزه با نفخ و گاز ناشی از برخی مواد غذایی کمک کند. مصرف زنجبیل، به ویژه زمانی که در یک وعده غذایی حاوی پروتئین استفاده می شود، ممکن است به کاهش نفخ و تورم شکم کمک کند.

عصاره چای سبز

مصرف مکمل عصاره چای سبز یک گزینه خوب برای دریافت اپیگالوکاتچین گالات است. این ترکیب گیاهی که در چای سبز به میزان زیاد وجود دارد در کاهش چربی شکم نقش دارد.سوزاندن کالری بیشتر می تواند به کاهش چربی شکم و در نتیجه کاهش وزن کمک کند. مطالعات نشان داده اند که مکمل های عصاره چای سبز یا اپیگالوکاتچین گالات می تواند به سوزاندن کالری بیشتر حتی هنگام استراحت کمک کند و در نتیجه به کاهش وزن و چربی های بدن کمک می کند.افزون بر این، مصرف کاتچین چای سبز که یک فلاونوئید طبیعی است با کاهش هرچه بیشتر چربی شکم در بزرگسالان دارای اضافه وزن و چاق که ورزش می کنند، پیوند خورده است.

روغن کریل

مصرف اسیدهای چرب به منظور کاهش وزن و بهره‌مندی از شکمی تخت شاید خنده‌دار به نظر برسد، اما مصرف اسیدهای چرب امگا-۳ که در غذاهای دریایی، از جمله روغن کریل وجود دارند، ممکن است به تحقق هدف شکمی تخت کمک کنند.روغن های ماهی با فواید بسیاری از جمله مدیریت قند خون، پیوند خورده اند. زمانی که قند خون افزایش می یابد، بدن انسولین ترشح می کند. زمانی که سطوح انسولین به طور مداوم بالا باشد، تحقق هدف کاهش وزن دشوار می شود، از این رو، دستیابی به شکم تخت دور از دسترس به نظر می رسد.افزون بر کمک به کاهش وزن و چربی شکم، روغن کریل برای سلامت قلب، مغز، چشم ها، مفاصل، پوست و سیستم ایمنی بدن نیز مفید است.

پروبیوتیک ها

روده شما می تواند محل زندگی انواع مختلفی از باکتری ها باشد. برخی باکتری ها در موارد بسیاری گاز تولید می کنند و می توانند موجب نفخ و تورم شکم شوند.یک روش برای مقابله با این باکتری ها ایجاد محیطی با pH پایین‌تر یا اسیدی‌تر در روده است. بسیاری از این باکتری ها در محیطی رشد و تکثیر می شوند که کمتر اسیدی باشد.برای تحقق این هدف می توانید مصرف پروبیوتیک ها یا باکتری های زنده که فواید سلامت مختلفی را ارائه می کنند، مد نظر قرار دهید. برخی سویه ها، به ویژه سویه های لاکتوباسیلوس می توانند به کاهش pH در روده کمک کنند. از این رو، محیط روده اسیدی‌تر شده و شرایط برای رشد و تکثیر برخی باکتری های تولیدکننده گاز نامناسب می شود. شکم بدون گاز اضافه می تواند به معنای شکمی تخت باشد.

لاکتاز

محصولات لبنی به دلایل مختلف طرفداران زیادی دارند. اما گوارش قند طبیعی موجود در بسیاری از محصولات لبنی به نام لاکتوز می تواند برای برخی، به ویژه با افزایش سن، چالش برانگیز باشد.برای تجزیه قند لاکتوز، آنزیمی به نام لاکتاز نیاز است. با افزایش سن، ما با خطر کاهش میزان این آنزیم در بدن خود مواجه می شویم، از این رو، لاکتوز گوارش نشده در روده باقی مانده و در برخی موارد موجب نفخ شکم می شود.اگر با کمبود لاکتاز مواجه هستید، مصرف یک مکمل حاوی این ماده هنگام مصرف محصولات لبنی می تواند به تجزیه قندهای طبیعی موجود در این محصولات کمک کرده و تورم شکم را تجربه نکنید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر