یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

نحوه‌ی هایلایت مو بدون دکلره در خانه توسط خود شما

عکس, نحوه‌ی هایلایت مو بدون دکلره در خانه توسط خود شما

برای هایلایت مو بدون دکلره ابتدا پودر رنگ را با اکسیدان به میزان کافی مخلوط کنید. سپس داخل همان ظرف کرم لایت بریزید و دوباره حسابی هم بزنید و با استفاده از آن موی خود را رنگ کنید.

 هایلایت مو بدون دکلره با استفاده از فویل: ابتدا مو‌ها را جلوی سر ۳ قسمت و پشت سر ۴ فسمت تقسیم‌بندی کنید. سپس با شانه دم باریک قسمت‌های مورد نظر را به صورت زیگزاگی جدا کنید. کاغذ فویل را به شکل مستطیل بریده، لبه جلوی کاغذ فویل را برای استحکام بیشتر تا بزنید و بعد مو‌های مورد نظرتان را روی کاغذ فویل قرار داده. محلول دلخواهتان را به مو‌ها زده و بعد فویل‌ها را ببندید. هر ۱۰ دقیقه یکبار موهایتان را چک کنید؛ یادتان باشد اگر مو‌ها کش بیایند یعنی در حال سوختن هستند. بعد از ۲۰ دقیقه یا کمتر شایدم بیشتر فویل‌ها را باز کرده و موهایتان را بشوئید.

رنگ مو نسکافه‌ای :ابتدا از رنگ موی صفر برای بی رنگ کردن مو‌ها استفاده کنید. سپس رنگ مو بلوند نسکافه‌ای شماره شش و رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره هشت به همراه واریاسیون نقره‌ای را با اکسیدان ۹ درصد مخلوط کنید.

رنگ موی عسلی:یک تیوپ و یک سوم تیوپ دوم از رنگ موی طبیعی شماره ۹.۰ پرستیژ به همراه یک تیوپ و یک چهارم تیوپ از رنگ مو دودی شماره ۹.۲ به همراه رنگ موی ۰ پرستیژ + دو بند انگشت از واریاسیون طلایی ۰۰۳ پرستیژ.
در نهایت اکسیدان ۹% و ۱۲% را به آن اضافه کرده. بر روی موهایتان بگذارید.

رنگ مو زیتونی:ابتدا رنگ موی ۰ را با اکسیدان نمره سه به خوبی ترکیب کنید. مخلوط را روی آن قسمت‌هایی که می‌خواهید بگذارید ۲۰ دقیقه صبر کنید تا روشن شود. سپس موهایتان را بشویید و خشک کنید. بعد رنگ موی زیتونی را به همراه واریاسیون سبز و نقره‌ای ترکیب کرده و اکسیدان شماره ۲ به اندازه دو برابر رنگ مو را با آن‌ها مخلوط کنید و ۳۰ دقیقه صبر کنید.

هایلایت با روش‌های طبیعی:روش‌های طبیعی برای رنگ کردن مو‌ها و روشن کردن آن‌ها هم وجود دارد که ممکن است بر روی همه‌ی افراد عمل نکند، ولی اگر نمی‌خواهید از محصولات شیمیایی استفاده کنید می‌توانید یکی از این راه‌ها را امتحان کنید.
ترکیب جوش شیرین و هیدروژن پراکسید
یک پیمانه جوش شیرین/ ۳ – ۴ قاشق چای خوری هیدروژن پراکسید
مواد را با هم ترکیب کنید، به مو‌ها بزنید و بعد از ۶۰ دقیقه مو‌ها را بشوئید. اجازه ندهید مواد بیشتر از ۶۰ دقیقه روی مو‌ها بماند.

ترکیب عسل، روغن نارگیل و سرکه

یک پیمانه سرکه سیب/ ۱ تا ۲ پیمانه عسل/ ۱ قاشق چای خوری روغن نارگیل
مواد را داخل ظرفی با هم ترکیب کنید. با استفاده از برس مواد را به مو‌ها بزنید. اجازه دهید به مدت ۴ الی ۵ ساعت مواد روی مو‌ها بماند. سپس مو‌ها را تمیز بشوئید.

ترکیب دارچین و روغن زیتون

یک و نیم پیمانه پودر دارچین/ ۱ قاشق غذاخوری روغن زیتون
مواد را با هم ترکیب کنید و به مو‌ها بزنید. مو‌ها را بپوشانید و اجازه دهید ۳ – ۴ ساعت مواد روی مو‌ها بماند. سپس بشوئید. می‌توانید برای نتیجه بهتر ۱ قاشق غذاخوری عسل هم به مواد اضافه کنید.

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر