نشانه های حمله قلبی که از یکماه قبل هشدار میدهد

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نشانه های حمله قلبی که از یکماه قبل هشدار میدهد

عکس, نشانه های حمله قلبی که از یکماه قبل هشدار میدهد

این نشانه ها را جدی بگیرید چرا که در صورت عدم توجه شما به آنها ممکن است خدایی نکرده تا سی روز بعد دچار سکته قلبی شوید : ( دقت کنید اگر همیشه این نشانه ها را دارید نمی تواند نشانه حمله قلبی باشد در صورت شدید شدن علائمی که قبلا داشتید یا تجربه این علائم ها حتما به پزشک مراجعه نمایید )

خستگی شدید:
در این حالت از خستگی کارهای ساده‌ای مانند دوش گرفتن یا مرتب کردن تخت خواب نیز فعالیت‌هایی بسیار دشوار برای قربانی آینده حمله قلبی به نظر می‌رسند. احساس خستگی و بی‌حالی اغلب بدون دلیل خاص و حتی در صورت انجام کارهای ساده رخ می‌دهد.
اگر با احساس خستگی بدون انجام فعالیت جسمانی خاص یا استرس بیش از حد مواجه هستید، به آنچه بدن تلاش می‌کند به شما بگوید توجه بیشتری داشته باشید. از آنجایی که خستگی بی‌دلیل و ناگهانی یکی از نشانه‌های هشداردهنده پیش از وقوع حمله قلبی است، مراجعه به پزشک برای بررسی دقیق شرایط بهترین گزینه است.

اختلالات خواب
اگر سر میز شام یا هر نقطه دیگر خانه در طول روز خوابتان می‌برد، این ممکن است نشانه‌ای هشداردهنده از بروز مشکل در بدن باشد. از سوی دیگر، اگر با بی‌خوابی مواجه هستید نیز ممکن است بدن در تلاش برای بیان بروز مشکل باشد.
اختلالات خواب می‌توانند نشانه‌ای از بروز اختلال در سطوح اکسیژن بدن باشد که به واسطه بیماری قلبی یا بروز مشکل در سرخرگ‌ها شکل گرفته‌اند. اگر تا پیش از این، الگوهای خواب منظم داشته‌اید، اما اکنون بی‌قراری یا دشواری در به خواب رفتن و خواب باقی ماندن را تجربه می‌کنید، این شرایط ممکن است نشانه‌ای هشداردهنده از بروز مشکل در بدن باشد.

ناراحتی معده
در شرایطی که انتخاب‌های غذایی یا آنفلوانزا معده را می‌توان دلیل احساس درد در ناحیه شکم دانست، اما باید به بروز هرگونه مشکل ناگهانی در بلع، حالت تهوع، استفراغ، یا ناراحتی کلی معده توجه داشت.معده و قلب دارای ارتباطی پیچیده هستند. از این رو، زمانی که معده نشانه‌های ناراحتی و پریشانی را نشان می‌دهد، ممکن است نشانگری از بروز مشکل در قلب نیز باشد.

تنگی نفس
تنگی نفس یکی از مشکلاتی است که بسیاری از قربانیان حمله قلبی پیش از وقوع این شرایط آن را تجربه می‌کنند.
حتی زمانی که نشسته‌اید یا تنها فعالیت‌های عادی روزانه را انجام می‌دهید، ممکن است با تنگی نفس مواجه شوید. اختلالات قلبی می‌توانند بر سطح جریان اکسیژن در خون اثرگذار باشند و تنفس را برای شما دشوارتر سازند. این شرایط می‌تواند به احساس سرگیجه و تنگی نفس روزانه چند هفته پیش از وقوع حمله قلبی منجر شود.

سینه درد
بیشتر بیماران یک ماه پیش از وقوع حمله قلبی احساس تنگی، فشار یا درد کلی در قسمت سینه خود را تجربه می‌کنند. اما افراد بسیاری پس از برطرف شدن این ناراحتی دیگر توجهی به آن نمی‌کنند، در شرایطی که می‌تواند به بروز مشکلی جدی در بدن اشاره داشته باشد.اگر با احساس تنگی و فشار ناگهانی در ناحیه سینه خود مواجه شده‌اید یا احساسی غیرعادی در قلب خود دارید، مراجعه به پزشک برای بررسی دقیق شرایط بهترین گزینه است.توجه به نشانه‌ها و علائمی که بدن پیش از وقوع حمله قلبی یا شرایط سلامت جدی دیگر ارائه می‌کند می‌تواند جان شما را نجات دهد.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر