چطوری بفهمم فرد دیگری هم وارد اینستای من می شود

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطوری بفهمم فرد دیگری هم وارد اینستای من می شود

عکس, چطوری بفهمم فرد دیگری هم وارد اینستای من می شود
اگر نگران هستید فرد دیگری پسورد اینستای شما را دارد و دایرکت ها و کامنت های شما چک می شود و در واقع نگران امنیت پیج خود هستید با این آموزش در یاس فان همراه شوید . پاسخ سوال های شما در قابلیت login activity اینستاگرام نهفته شده است. شما با کمک قابلیت لاگین اکتیویتی اینستاگرام دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام یا اصطلاحا نشست های فعال را مشاهده و آنها را حذف می کنید .

برای تشخیص نشست های فعال اکانت اینستاگرام خود مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام آن را باز کنید.
به تب پروفایل شخصی تان بروید.
دکمه منو را لمس کنید.
برای ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام گزینه Settings را انتخاب نمایید.
اکنون روی گزینه Security ضربه بزنید.
در پنجره ظاهر شده گزینه login activity را انتخاب کنید.
نکته: توجه داشته باشید برای دسترسی به این گزینه نیاز به روش های تغییر آی پی دارید.
حال می توانید موقعیت مکانی و نوع دستگاهی که به اکانت شما متصل شده است را مشاهده نمایید.
اگر در لیست ظاهر شده مشاهده کردید دستگاه غیر مجازی به اکانت شما متصل شده است دکمه سه نقطه کنار آن را لمس کنید و گزینه Log Out را انتخاب نمایید.
پیغامی ظاهر می شود و اعلام می کند دستگاه مورد نظر از لیست دستگاه های متصل به اکانت شما خارج شده است. روی دکمه ok ضربه بزنید.
نکته مهم: توجه داشته باشید اگر هکر رمز شما را داشته باشد این امکان وجود دارد که مجددا به راحتی وارد اکانت شما شود بنابراین بهتر است رمز عبور خود را با انتخاب گزینه change password تغییر دهید.یکی دیگر از قابلیت های جدید اینستاگرام که به کمک آن می توان فهمید چه کسانی به اکانت اینستاگرام ما دسترسی دارند بررسی و مشاهده بخش login activity اینستاگرام است. در این بخش می توان فهمید چه دستگاه هایی و از چه موقعیت های مکانی به اکانت اینستاگرام شما دسترسی داشته اند.این ویژگی اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است و برای استفاده از آن نیاز دارید اپلیکیشن اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید.در مسیر Settings> security> Login Activity می توانید دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام را مشاهده نمایید. با مراجعه به بخش login activity اینستاگرام می توانید دستگاه های غیر مجاز متصل شده به اکانت خود را حذف نمایید.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر