چند داروی گیاهی ایمن برای درمان مشکلات تنفسی ریه ها

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

چند داروی گیاهی ایمن برای درمان مشکلات تنفسی ریه ها

عکس, چند داروی گیاهی ایمن برای درمان مشکلات تنفسی ریه ها

بهترین داروهای گیاهی که شما می توانید برای درمان بیماری های ریه و بر طرف کردن مشکلات تنفسی به خصوص مشکلات بیماری کرونا مصرف کنید را در زیر برای شما قرار داده ایم :

مرزنجوش یا پونه کوهی: پونه کوهی علاوه بر داشتن مزایای شگفت انگیز سلامتی برای ریه‌ها به دلیل داشتن اسید رزمارینیک که به کاهش آلرژی‌های ایجاد کننده عفونت در سیستم تنفسی کمک می‌کند، حاوی کاراکرول نیز است که موجب رفع گرفتگی در ریه‌ها کمک می‌شود و دارای خواص ضد میکروبی است که عفونت و عوامل بیماری زا را از بدن انسان دور می‌سازد.

شیرین بیان : شیرین بیان ره برای درمان مشکلات تنفسی در مقیاس وسیع مانند سرماخوردگی و سرفه استفاده می‌شود .این ماده حاوی موادی است که به رفع گرفتگی ریه‌ها کمک کرده و مخاط سالم تولید می‌کند.

گیاه گلاوی : گیاه گلاوی  بر حفاظت از ریه‌ها تاثیر می‌گذارد؛ زیرا حاوی خواص ضد میکروبی است که به درمان ویروس‌های بیماری زا و کاهش عفونت کمک می‌کند.

آویشن سبز : در صدر این گیاهان قرار دارد؛ زیرا سرشار از آنتی اکسیدان‌هایی مانند آپیژنین و لوتئین است. این خاصیت به بدن کمک می‌کند تا با عفونت‌ها مقابله کرده، راه‌های هوایی را تنظیم و ریه‌ها را تمیز کند.

زردچوبه: نیز از جمله این گیاهان مهم است، زیرا یک آنتی اکسیدان است که التهاب را کاهش می‌دهد و مجاری تنفسی را تمیز نگه می‌دارد. علاوه بر این، زردچوبه یک آنتی ویروس طبیعی است که به شما کمک می‌کند تا عفونت‌های ویروسی تاثیرگذار بر ریه از شما دور بمانند.

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر

سلامت