چند درمان ساده برای درد شدید دندان عقل

آموزش اخبار سرگرمی آشپزی پزشکی دارو بیماری بدنسازی آرایشی ورزشی استخدام فال چاق شدن لاغری

یاس فان

آرایشی آشپزی آموزش اخبار استخدام بدنسازی بیماری پزشکی چاق شدن دارو سرگرمی فال لاغری ورزشی
محصولات معتبر محصولات معتبر

چند درمان ساده برای درد شدید دندان عقل

عکس, چند درمان ساده برای درد شدید دندان عقل

اگر به سنی رسیده اید که رویش دندان عقل شما شروع شده و درد شدیدی دارد می توانید از درمان های خانگی و گیاهی زیر برای تسکین در استفاده کنید.

چند عدد میخک در دهانتان بگذارید و برای مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بمکید. میخک یکی از محبوب‌ترین دارو‌های خانگی برای درد دندان عقل است. زیرا میخک خواص بی حس کننده و ضد التهابی دارد که می‌تواند به کاهش درد کمک کند.

یک حبه سیر را بردارید و کمی نمک دریا روی آن بپاشید. سپس آن را روی لثه یا دندانی که موجب درد می‌شود بمالید. سیر حاوی خواص ضد باکتریایی است که می‌تواند باکتری‌ها را از بین ببرد و مانع پوسیدگی دندان شود.

۲ قاشق چای خوری پودر برگ بو و نصف قاشق چای خوری سرکه را با هم مخلوط کنید تا یک خمیر ضخیم بدست آید. خمیر را روی لثه‌ها و دندان عقل بمالید تا درد دندان عقل را کم کنید. پودر برگ بو را می‌توانید از عطاری‌ها تهیه کنید.

یکی دیگر از دهان شویه‌های طبیعی علف لیمو است. این ماده می‌تواند با باکتری‌ها مبارزه کند و دهان و همچنین لثه‌ها را تمیز و از عفونت و آلودگی دور کند. برای از بین بردن تورم و درد دندان عقل، مقداری علف لیمو را بجوید. شما می‌توانید این درمان را چند بار در روز تکرار کنید.

همچنین بخوانید

محصولات معتبر محصولات معتبر

سلامت