چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود بهترین تکنیک ها

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود بهترین تکنیک ها

عکس, چکار کنم تا شوهرم عاشقم شود بهترین تکنیک ها

اگر میخواهید همسر شما به شما وابسته شود اگر می خواهید دنیای او شوید و او به حرف های شما اهمیت بدهد و اگر میخواهید یک زندگی آرام و پر از عشق داشته باشید از همین امروز این تکنیک ها را در زندگی خود بکار ببرید :

غر نزنید : این مورد احتمالا یکی از مفیدترین راهکارهای ممکن برای این اسـت کـه زن خوبی برای شوهرتان شوید. زنی کـه نق میزند زن خوبی نیست. همچین شخصیتی مدام نق می‌زند و آدم را خسته می کند. اگر فکر می کنید با نق زدن بـه خواسته تان میرسید، این را بدانید کـه هرگز این طور نخواهد شد.

بـه او اعتماد کنید و شکاک نباشید:اعتماد کردن یکی از ارکان اصلی هر رابطه موفقی اسـت. بدون اعتماد، هیچ رابطه ای نمیتواند پیشرفت کند. اگر بـه شوهرتان اعتماد کنید، او این حس را دوست خواهد داشت و از این کـه برای ایجاد چنین حسی، بـه اندازه کافی تلاش کرده اسـت احساس رضایت خواهد کرد.

شوهرتان باید در تمام مواقع اولویت اصلی تان باشد. هر بار کـه می خواهید تصمیمی بگیرید وی را در درجه اول قرار دهید.

مثبت بین باشید: دائما نگویید نه نمی شوید و کاسه ی چکنم چکنم در دست نگیرید. اگر دید منفی داشته باشید، تقریباً غیرممکن اسـت کـه بتوانید زن خوبی برای شوهرتان باشید. دید منفی همه ی چیز را ویران می کند. هیچکس دوست ندارد با کسی ازدواج کند کـه دائما نیمه خالی لیوان را می بیند. این رویه همسرتان را مغموم می کند و جوی فوق العاده بد و افسرده در زندگی تان ایجاد می کند. تا جاییکه می توانید برای همسرتان فردی شاد و مثبت باشید.صبح ها با روی گشاده بـه او صبح بخیر بگویید و موقعی کـه از سر کار بـه خانه بر می‌گردد، با لبخند بـه استقبالش بروید. اگر دیدتان مثبت نباشد خیلی زود بـه دیر آمدن هایش بـه خانه شک می کنید، بـه او گیر می دهید و سرش غر می‌زنید. پس خوش بین باشید. مثبت اندیشی و خوش بینی، راه حل تعداد زیادی از مشکلات شـما در زندگی اسـت. در رابطه تان در هر موردی منتظر بهترین اتفاقات و چیزها باشید.وقت گذاشتن و صحبت با او، گوش کردن بـه حرف هایش و همیشه در کنارش بودن هم می تواند شامل موارد فوق شود. برای این کـه یک رابطه بـه خوبی پیش رود، هردو طرف باید برای هم دیگر تلاش کنند. ۱۰۰% توان خودرا برای راضی کردن همسرتان اختصاص دهید و زنی باشید کـه شوهرتان همیشه بـه او می بالد.

صداقت داشته باشید

اگر صادق باشید، شوهرتان بشما احترام خواهد گذاشت و اعتماد خواهد کرد. رابطه تان رشدکرده و شکوفا می شود و هردو از بودن کنار هم احساس اسانی خواهید کرد.

 

به علایق او علاقه نشان دهید
یک زن خوب بـه چیزهایی کـه شوهرش بـه انها علاقمند اسـت، علاقه نشان می دهد. شاید بـه اندازه او شوق و ذوق نداشته باشد، اما حداقل بـه آنها علاقه دارد. نادیده گرفتن علایق شوهرتان بـه معنای این اسـت کـه از یک موقعیت خوب برای التیام رابطه تان بهره لازم را نبرده اید.سعی کنید راجع بـه هر چـه دوست دارد، سوالاتی از او بپرسید. بـه او نشان دهید هر چـه برای او مهم اسـت برای شـما هم مهم اسـت. نیازی نیست کارهایی کـه دوست دارد را شـما هم انجام دهید؛ اما همین کـه همراهش باشید نشان می دهد بـه آن علاقه دارید.

بگذارید کارهای مردانه اش را انجام دهد
اگر نگذارید شوهرتان کارهای مردانه اش، مثل تماشای فوتبال یا بازی کردن آن با دوستانش، را انجام دهد دیگر همسر خوبی نیستید و بیشتر یک زن نق نقو خواهید بود! مردها بـه اوقاتی نیاز دارند کـه کارهای مردانه انجام دهند و این چیزی اسـت کـه یک زن خوب نه تنها درک می کند، بلکه بـه شوهرش اجازه آنرا هم می دهد.

مهربان و دلسوز باشید
اگر فشار زیادی روی شوهرتان اسـت، نشان دهید کـه این قضیه را درک می کنید و برایتان مهم اسـت. کنارش باشید و بـه او کمک کنید. بـه او نگویید اضطراب و استرسش بیهوده اسـت. عشق و حمایت و توجهی کـه نیاز دارد را نثارش کنید تا او نیز بیشتر دوست تان داشته باشد.

بـه خودتان برسید

زن خوب، زنی اسـت کـه از خودش مراقبت کند؛ چراکه زیبایی درون، مهربانی و عشق از او سرچشمه میگیرد. این را هم بدانید کـه زیبایی درون، پیش از زیبایی ظاهری و بیرونی، نمود پیدا می کند. یک زن خوب بـه ظاهر خودش هم رسیدگی می کند، چون می‌خواهد برای شوهرش بهترین باشد. او بـه رژیم غذایی خود اهمیت می دهد، ورزش می کند و هر کاری کـه باعث سلامتی و زیبایی و جذابیتش شود را انجام می دهد.حالا کـه ازدواج کرده‌اید باید بیشتر از قبل بـه خودتان برسید. همسرتان باید انگیزه شـما برای ترک یکسری عادات بد و التیام سبک زندگی تان باشد. سعی کنید سالم و شاد باشید؛ اینکار، کار سختی نیست و بـه نفع هردوی شماست. اصلاح رژیم غذایی کارآسانی اسـت و انجام حرکات ملایم ورزشی، تنها چند بار در هفته، نیز تلاش و تکاپوی زیادی نمی طلبد.

مطالب مشابه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر