یاس فان

آموزشی علمی هنری

فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

کرم کوشن یا پنکک مایع آرایشی برای پوشش معایب صورت

عکس, کرم کوشن یا پنکک مایع آرایشی برای پوشش معایب صورت

بافت کرم کوشن کاملا مایع و نرم است در حالی که بافت پنکک پودری و مات می باشد . کرم کوشن در حقیقت نوعی پنکک مایع است که جلوه ای شاداب و درخشان روی پوست ایجاد می کند. این محصول آرایشی قدرت پوشانندگی بالا و بافت سبک و نرمی دارد. طراحی و بسته بندی این محصول دقیقا شبیه پنکک پودری است و تنها تفاوت آن ها به بافت شان باز می گردد.

این محصول آرایشی جدید و ترند شده کره جنوبی یکی از لوازم آرایش برای میکاپ کره ای محسوب می شود. در کره جنوبی پوست صاف، روشن و براق از معیارهای زیبایی به شمار می رود. ولی اگر چین و چروک عمقی زیادی روی پوست شما هست، توصیه می شود از کوشن استفاده نکنید زیرا این چین و چروک ها را بیشتر آشکار می کند.

استفاده از کوشن آرایشی کار خیلی راحتی است. کافی است ابتدا پوست را با شوینده مناسب شستشو داده و بعد از انجام زیرسازی پد مخصوص کرم کوشن را روی بخش حفره دار آن کمی فشار دهید تا به میزان مناسبی از کرم آغشته شود. بعد پد را به شکل ضربه ای روی پوست اعمال کنید.این کار را تا زمانی که پوشش دلخواه ایجاد شده و کرم به خوبی روی پوست فید شود، انجام دهید. در ادامه بقیه مراحل آرایش خود را طی کنید.کاربرد اصلی کوشن آرایشی پوشانندگی بهتر پوست می باشد. در این بخش به برخی مزیت های این محصول آرایشی جدید نیز اشاره می شود.

کوشن آرایشی چه تفاوتی با کرم پودر آرایشی دارد؟
کوشن آرایشی علاوه بر کرم پودر دارای مقداری بی بی کرم و سی سی کرم در ترکیبات خود بوده و روش استفاده ساده تری دارد. کرم پودر به پد جداگانه نیاز داشته ولی در بسته بندی کوشن آرایشی یک پد مخصوص قرار دارد. کوشن نسبت به کرم پودر پوشانندگی بهتری دارد.همچنین ظاهر طبیعی تری ایجاد می کند. در حالی که برخی کرم پودرها روی پوست خوب قرار نمی گیرند و ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کنند. ضمنا بعد از کرم پودر نیاز است که از دیگر محصولات آرایشی استفاده تا برق کرم پودر گرفته شده و روی صورت ثابت شود. این در حالی است که پوشش دهی بالای کوشن موجب شده تا به دیگر محصولات تکمیلی آرایشی نیاز نباشد.

مطالب مشابه
فروش ویژه محصولات معتبر محصولات معتبر